שערים מתקפלים לשבילי חניה

במקרים מסוימים עקב מתווה או מעבר שיפוע, לא ניתן להתקין שער חשמלי הזזה רגיל – זה יכול להיות מכיוון שישנו שיפוע או לא מספיק מקום לשער הזזה לעבוד.

 

בתרחיש זה שער דו-מתקפל יכול להיות הפיתרון האידיאלי. עקב קשת נדנדה מינימלית – 25% מהצמצם האפקטיבי או 50% לשער מתקפל, זה מונע את השער במצב הפתוח ומסתיר חללי חניון, דלתות גישה וכו 'ומאפשר לשערים להתנדנד מעל העלאת מדרונים לצד הבטוח של השער המתקפל, הדבר מקל על כלי רכב לנהוג סביב עלה השער הפתוח, ומפחית את הסיכון לפגיעה במכות.

 

אנו יכולים לעצב, לבנות ולהתקין כל שער מתקפל או דו-מתקפל לבחירתכם בעץ, מתכת או ברזל יצוק שהשער בתמונה תוכנן ונבנה כדי להחמיא לדלת הבית ולמוסך. שימו לב – שערים דו-מתקפלים או מתקפלים יקרים משמעותית מהתקנת שער נדנדה רגיל ומחירינו מתחילים ב 10,000 £. המערכת דורשת מפעיל שער הידראולי לשימוש אינטנסיבי מאוד והרבה מכשירי בטיחות נוספים לשער כדי להבטיח שאיש לא יוכל להילכד או להימעך על ידי השערים המתקפלים. התקנת מערכת שער מתקפל או דו-קיפול מעורבת יותר מאשר סוגים אחרים של מערכות שער חשמלי שכן עליה להיות זמן תכנון רב יותר, הנדסה אזרחית נעשית בשלב הראשוני ודורשת עבודות פלדה מתחת לקרקע, צירים בהתאמה אישית ומדויקים. הגיאומטריה הסתדרה – זה בהחלט לא משימה לחובב עשה זאת בעצמך או אפילו להתקין שער ממוצע.

 

האם תרצה שער פתיחה וסגירה מהירה? אתה מבין את זה, 5-10 שניות. בגלל תנועת הקו של פתיחת שערים חשמליים לחניה הם גם מאובטחים מאוד ובלתי אפשרי אנכית לפתוח אותם ללא כוח יוצא דופן

 

אנו מספקים גם שערים מתקפלים דו-מהירים דו-צדדיים לנכסים מסחריים הדורשים מחזור חובה גבוה יותר עבור כניסות עמוסות. אם יש לכם נכס בישראל וברצונכם לקבל ייעוץ חינם או הצעת מחיר עבור שערים חשמליים מתקפלים או דו-מתקפלים, אנו אחת החברות הטובות ביותר להתקנת שערים במדינה, אנא צרו קשר היום כדי לגלות מדוע.

 

דילוג לתוכן