צעצועי מין לזוגיות בשלט רחוק

קשה להיות רחוקים מהאדם שאתם אוהבים. עם ימי עבודה ארוכים ונסיעות עסקיות, צפויים מכשולים ברוב מערכות היחסים, אולם ישנם זוגות המתמודדים עם אתגרים קשים יותר. כשאתם מבלים חודשים בכל פעם במרחק של מאות – או אפילו אלפי קילומטרים – מהאדם המיוחד שלכם, אתם מברכים על כל הזדמנות להרגיש קצת יותר קרובים אליהם.

 

בין אם זו מתנה קטנה בדואר, תמונה חדשה שנשלחה לטלפון שלכם, או אפילו רק הודעת טקסט שאומרת "חושבת עליך", אתם לומדים להוקיר את הרגעים המחזקים את הקשר שלכם כשאתם נפרדים.

 

חיבה גופנית

עדיין, חשיבות המגע והחיבה הגופנית במערכות יחסים היא עצומה. בני אדם בנויים כדי להגיב למגע פיזי כחלק מקשרים רגשיים. בין אם זה חיבוק מבין לאחר יום קשה, התרפקות נעימה על הספה עם קערת פופקורן וסרט אהוב, או ליטוף אינטימי במיטה, אנו משתוקקים לתחושת המגע מהאנשים שאנחנו אוהבים. זה נכון במיוחד כשזה מגיע לאינטימיות מינית. קשר מיני מעורר רגשות של קרבה רגשית ומחזק את הקשר בין בני הזוג הרומנטיים. ברור שסקס הוא גם כיף ומרגש בפני עצמו, והתשוקה לעתים קרובות גדלה ככל שההזדמנות לקיים יחסי מין פוחתת.

 

זוגות שנמצאים במערכות יחסים בשלט רחוק משתמשים לרוב בטכנולוגיה כדי לגשר על המרחב הפיזי שמפריד ביניהם. שיחות טלפון ושיחות וידאו בהחלט תופסות את המקום הראשון בחייהם האינטימיים של בני זוג שנמצאים רחוק זה מזה, אך ישנם גם צעצועי מין שיכולים לעזור לכם לשמור על קשר מוחשי יותר עם בן הזוג כאשר שניכם רחוקים.

 

צעצועים זוגיים 

אנשים מקשרים בדרך כלל אביזרים לסקס כמו צעצועי מין לאוננות, אך חלק מאביזרי המין מתאימים לזוגות – במיוחד זוגות שאין להם אפשרות לבלות יחד כמה שהם רוצים. צעצועי מין אלה נועדו לעורר רגשות קרבה בכך שהם נותנים לבן הזוג הנעדר דרך "להיות שם" בשביל הכיף למרות הקילומטרים שמפרידים ביניהם לבין אהוביהם.

 

צעצועי מין בשלט רחוק

דוגמה אידיאלית לצעצוע מין המאפשר לזוגות לשמור על אינטימיות מגיע עם אפליקציית סמארטפון המאפשרת לבן זוג אחד לשלוט בתנודות בזמן שבן הזוג השני משתמש בצעצוע. באמצעות האפליקציה, תוכלו לגשת לתכונות נוספות מרחוק ולעצב דפוסי רטט בהתאמה אישית, מה שיאפשר לכם שליטה רבה יותר על התחושות שבן הזוג שלכם חווה. יש לו סוללה לטווח ארוך שנטענת באמצעות USB ומאפשרת לכם להנות יחד במשך שלוש שעות. בנוסף, כאשר אתם ובן / בת הזוג שלכם מסוגלים לבלות לילה באותו מקום, שניכם תוכלו להשתמש בצעצוע יחד ולהנות מהרטט.

 

ערכת שיבוט לפין

לפעמים הרצון להיות עם בן / בת הזוג שלכם במיטה יכול להיות חזק יותר מהרבה דברים אחרים. ישנם כמה צעצועי מין שנותנים לכם את היכולת להרגיש את הנוכחות שלהם, לא משנה עד כמה אתם רחוקים זה מזה. ערכת שיבוט מאפשרת לכם ליצור עותק סיליקון של איבר המין האמיתי של בן הזוג, ומאפשר לבן זוג האחר לחוות את התחושה בגודל ובצורה הייחודיים שלו. בניגוד למקור, לשיבוט יש תוספת של ויברטור לכיף נוסף במהלך האוננות.

 

ערכת שיבוט לפות

המקביל של הצעצוע הקודם, מאפשר לזוג ליצור העתק סיליקון של הפות של האישה לצורך אוננות גברית. שני צעצועי המין הללו מאפשרים לאנשים במערכות יחסים בשלט רחוק להיות "עם" בן / בת הזוג שלהם גם כאשר הם לא יכולים להיות פיזית עם בן / בת הזוג שלהם, מה שמשפר את תחושת הקרבה והחיבור לאורך הקילומטרים שמפרידים ביניהם. ליצור שני צעצועים אלה יחד זה כיף גדול.

דילוג לתוכן